You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
MKD
Македонски

Viciski Commerce

Тел: ++389 (0) 2 25 50 399

Работно време 08 - 16

  • Кошничка
  • Вашата кошничка е празна!

Листа на желби (0)

CARE KERATIN SMOOTH CONDITIONER РЕГЕНЕРАТОР ЗА НЕСКРОТЛИВА И СУВА КОСА

  • Шифра на производ: 501410
  • Достапност: На залиха

734 ден.

250мл

Регенератор со нежна формула кој помага да се спречи оштетување и "frizzy" eфект

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар